Termékkategóriák

  • ACC 100 mg granulátum gyermekeknek 30x3g Gyorsnézet
  • ACC 20 mg/ml belsőleges oldat 100ml Gyorsnézet
  • ACC 200 granulátum 30x3g Gyorsnézet
  • ACC long 600 mg pezsgőtabletta 10x Gyorsnézet
  • Ambroxol-EGIS 30 mg tabletta 30x Gyorsnézet
  • Ambroxol-Teva 3 mg/ml szirup + szájfecskendő 100ml Gyorsnézet
  • Bronchipret filmtabletta 20x Gyorsnézet
  • Bronchipret szirup 50ml Gyorsnézet
  • Dr.Theiss HerbalSept nyalóka köhögésre 6x Gyorsnézet
  • Dr.Theiss Lándzsás útifű Jó éjszakát folyékony étrend-kiegészítő 100ml Gyorsnézet
  • Dr.Theiss Lándzsás útifű köhögés elleni cukorka mézzel és C-vtaminnal 50g Gyorsnézet
  • Erdomed 300 mg kemény kapszula 10x Gyorsnézet
  • Fluimucil 100 mg granulátum 30x1g Gyorsnézet
    • Fluimucil 100 mg granulátum 30x1g Gyorsnézet
    • Fluimucil 100 mg granulátum 30x1g

    • 1.344 Ft
    • A Fluimucil acetilcisztein hatóanyagot tartalmazó nyákoldó, köptető hatású készítmény. Az acetilcisztein oldja a légúti megbetegedések esetén képződő sűrű nyákot, elősegíti a légcsőben és légutakban lerakódott nyák kiürítését, így könnyíti a légzést. A készítmény olyan légúti megbetegedések kiegészítő kezelésére szolgál, amelyekben sűrű viszkózus nyák képződik, mint pl. a megfázásos megbetegedések, a hörgők akut vagy krónikus gyulladása, az influenza.
    • Kosárba teszem
  • HerbalSept Good Night köhögés elleni szirup 100ml Gyorsnézet
  • Herbária Kakukkfű tea 40g Gyorsnézet
  • Herbion izlandi zuzmó 6 mg/ml szirup 150ml Gyorsnézet
  • JutaVit Lándzsás útifű szirup 150ml Gyorsnézet
  • JutaVit Lándzsás útifű szirup 300ml Gyorsnézet
  • Klosterfrau Izlandi zuzmó szirup köhögés ellen 100ml Gyorsnézet
  • Mecsek köhögés elleni filteres gyermek tea 20x1g Gyorsnézet
  • Mucoplant Dr.Theiss Lándzsás útifű szirup 100ml Gyorsnézet
  • Mucoplant Dr.Theiss Lándzsás útifű szirup 250ml Gyorsnézet
  • Mucopront 375 mg kemény kapszula 20x Gyorsnézet
  • Mucopront 375 mg kemény kapszula 50x Gyorsnézet
  • Naturseptin köhögés elleni nyalóka 6x Gyorsnézet
  • Naturseptin Torok olvadó rágóbonbon 9x Gyorsnézet
  • Neotuss Pronatural szirup köhögésre 95ml Gyorsnézet
  • Paxirasol 8 mg tabletta 30x Gyorsnézet
  • Prospan szirup 100ml Gyorsnézet
    • Prospan szirup 100ml Gyorsnézet
    • Prospan szirup 100ml

    • 2.923 Ft
    • A cukormentes Prospan® szirup a borostyánlevél erejével elősegíti a letapadt nyák felszakadását és kiürülését, csökkenti a köhögés gyakoriságát. Gyulladáscsökkentő és hörgőtágító hatása hozzájárul, hogy újra szabadon lélegezzen. Már 2 éves kortól adható (4 évesnél fiatalabb gyermekeknek orvosi felügyelet mellett adható).
    • Kosárba teszem
  • Rhinathiol 1 mg/ml köhögéscsillapító szirup gyermekeknek 125ml Gyorsnézet
  • Rhinathiol Tusso 100 mg tabletta 20x Gyorsnézet
  • Robitussin Antitussicum szirup 100ml Gyorsnézet
  • Robitussin Expectorans szirup 100ml Gyorsnézet
  • Robitussin Junior szirup 100ml Gyorsnézet
  • Solmucol 200 mg szopogató tabletta 20x Gyorsnézet
  • Teva-Ambrobene 15 mg/5 ml szirup 100ml Gyorsnézet
  • Teva-Ambrobene 30 mg tabletta 20x Gyorsnézet
  • Tussirex szirup köhögésre 120ml Gyorsnézet

NEM TALÁLTAD, AMIT KERESTÉL?

Írj nekünk

Mondd el, mit szeretnél még látni a webpatikánkba és mi bevezetjük kínálatunk közé!